Vidi i klikni

Stručnjaci HAK-a u vremenu od 4.-7.travnja 2017. godine provode edukativne radionice za školske obveznike našeg vrtića,  kako matičnog tako i područnih u Podgoraču i Donjoj Motičini.

Kroz igru i praktične aktivnosti, uz pomoć vrsnih voditelja, stječu se nova prometna znanja i vještine. Djeca će učiti prijelaz preko zebre, gledanje na lijevu i desnu stranu, gdje treba sjediti dijete kada se vozi u automobilu, zašto se veže pojas, zašto se koriste dječje sjedalice. Inače, rad na prevenciji i razvijanje sigurnosti u prometu kao i prometne kulture jedan je od primarnih zadataka koji se realizira tijekom pedagoške godine. U skladu s istim, tradicionalna je suradnja s prometnom policijom Policijske postaje u Našicama čiji zaposlenici upoznaju  djecu s opasnostima u prometu i kako ih pravovremeno prepoznati.

Nema slika u ovoj galeriji.

Tekst: Snježana Kanđera
magistra predškolskog odgoja

Foto: Marina Lazar, mag. paed.